آرشیو مقاله ها

عارف: اخبار نگران کننده ای از برخورد با فعالان صنفی شنیده می گردد، شفاف سازی کنید

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم شفاف سازی درباره نحوه برخوردها با فعالان صنفی گفت که برخوردهای امنیتی و قضایی با مطالبات قانونی اقشار مختلف مردم چاره کار نیست.

30 اردیبهشت 1398

حسینی حق اعتراض ندارد، استقلال با این ظرفیت برای آسیا مشکل دارد

رضا حسن زاده در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به حضور تیم ملی ایران در هفدهمین دوره رقابتهای جام ملتهای آسیا گفت: تیم ملی ایران در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و از شانس قابل توجهی برای قهرمانی برخوردار است.

29 اردیبهشت 1398

تغذیه ورزشکاران - قبل و بعد از ورزش کردن چه باید بخوریم؟

موضوع فقط برجستگی عضلات و بالا رفتن توانتان برای سخت تمرین کردن نیست. اگر اصول تغذیه ورزشکاران را رعایت نکنید، نه تنها ظاهرتان ورزشکار بودن شما را فریاد نمی زند، بلکه در معرض آسیب های جدی قرار می گیرید. خستگی مزمن، کمبود های غذایی و ضعف شدید، تنها بخشی...

27 اردیبهشت 1398

لازمه موفقیت رعایت عدالت در سیستم کاری است

به گزارش خبرنگاران، هوشنگ پیرفلاح شامگاه یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان قروه با تأکید بر تعامل و همکاری در کارهای مدیریتی، گفت: باید در انجام هر کاری از دخالت های بی مورد خودداری شده و چوب لای چرخ یکدیگر نگذاریم.

26 اردیبهشت 1398

بشیرپور رئیس هیئت کشتی اردبیل شد، حق اعتراض برای اقبال محفوظ است

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، بهنام بشیرپور را به عنوان رئیس هیئت کشتی این استان انتخاب کرد.

25 اردیبهشت 1398

اعتقادی به رها کردن وظایف درمانی سازمان تامین اجتماعی ندارم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ضروری است تمام امور وزارتخانه در اتاق های شیشه ای انجام شوند و شفافیت، خط مشی اصلی مدیران وزارتخانه باشد، گفت: در این راستا از مدیران پیشگام در شفافیت تجلیل می گردد و به سایر مدیران نیز دستورالعمل های شفافیت،...

23 اردیبهشت 1398

قیمت نان در قزوین 10 درصد گران شد

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر کبیری در این باره اظهار کرد: طبق آنالیز های انجام شده در جلسه های شورای عالی نان و شورای عالی نظارت استان، قیمت نان های دولتی بعد از 4 سال، 10 درصد افزایش یافته و از دیروز اجرایی شده است.

22 اردیبهشت 1398

ترامپ سرپرست وزارت دفاع آمریکا را معرفی کرد

رییس جمهوری آمریکا در توییتی از انتصاب پاتریک شاناهان به عنوان سرپرست وزارت دفاع کشورش خبر داد.

21 اردیبهشت 1398

سولسشایر: هیچ کس بهتر از فرگوسن نمی تواند مرا هدایت کند

سرمربی جدید منچستریونایتد می گوید سرمربی سابق شیاطین سرخ بهترین گزینه برای مشورت دریافت جهت راهنمایی پرافتخارترین تیم جزیره است.

21 اردیبهشت 1398

نگاهی به آمار دروازه بان سپاهانی ها در نیم فصل نخست

سپاهانی ها امیدوارند با در اختیار داشتن پیغام نیازمند بتوانند آمار خوبی را در انتها فصل رقم بزنند.

21 اردیبهشت 1398

واقعیت های نجومی درباره شب یلدا

ایرنا نوشت: هر سال در آستانه 30 آذر می شنویم شب یلدا طولانی ترین شب سال است و برخی طولانی بودن آن را فقط در حد چند ثانیه می دانند، عده ای گمان می نمایند در شب یلدا زودترین غروب خورشید رخ می دهد و در سپیده دم یکم دی دیرترین طلوع آفتاب؛ اما واقعیت چیز دیگری...

20 اردیبهشت 1398

مانور طرح زمستانی در دشتی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، حیدر منصوری معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی ظهر دوشنبه در این مانور بر ضرورت تسریع در ارائه خدمات جاده ای به همشهریان تاکید نمود و گفت: هدف از اجرای طرح زمستانه ارائه خدمات رسانی مطلوب، تامین ایمنی راهها و امداد رسانی...

19 اردیبهشت 1398

باریلسکی: روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم، ستاره پرسپولیس برای خیلی ها گمنام است

سرمربی موقت تیم اشلانسک وروتسواو لهستان از ملی پوش ایرانی حمایت کرد.

19 اردیبهشت 1398

انتخاب فناور تبریزی به عنوان پژوهشگر برتر کشور، تجهیز آزمایشگاه های دانشگاه تبریز

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از انتخاب دکتر سیروس خرم، فناور تبریزی به عنوان پژوهشگر برتر کشور اطلاع داد.

19 اردیبهشت 1398

واقعیت تیم شفر فارغ از اشتباهات داوری: استقلال، شیر بیشه قعرنشین ها

استقلال فوتبال امید بخشی به نمایش نمی گذارد و کارنامه اش نیز مقابل تیم های مدعی و حتی میانه جدولی کارنامه پرباری نیست. استقلال هرگاه به زمین سفت می رسد راهی برای پیروزی پیدا نمی کند، چرا؟

18 اردیبهشت 1398

وقتی قلعه نویی با سه بازیکن غیرمجاز 7 امتیاز گرفت

صحبت امیر قلعه نویی علیه پرسپولیس واکنش های زیادی را در پی داشته است و عده ای از بازی کردن سه بازیکن جدید و غیرقانونی در تراکتورسازی بعد از محرومیت این تیم گفته اند.

16 اردیبهشت 1398

مهمترین رخدادهای سال 2018 دنیا در موتور جستجوگر یاندکس؛ از جام دنیای فوتبال تا مسمومیت اسکریپال

هشتمین موتور جستجوگر دنیا رده بندی مهمترین رخدادهای سال 2018 را منتشر کرد که در این بین جام دنیای فوتبال صندلی نخست را به خود اختصاص داده است.

15 اردیبهشت 1398

سرپرست استانداری فارس: برنامه های اجرایی حوزه عشایری در چارچوب سند راهبردی تدوین گردد، 2500 پکیج انرژی خورشیدی تا سرانجام سال بین عشایر استان توزیع می گردد

سرپرست استانداری فارس در خصوص سند ساماندهی راهبردی عشایر با اشاره به اینکه در این سند کلیات تدوین شده است، گفت: این سند باید در شورای عشایر آنالیز و در صورت احتیاج بازنگری و برنامه های اجرایی مورد نظر نیز در چارچوب این برنامه راهبردی تدوین گردد.

15 اردیبهشت 1398

تداوم هوای سرد در زنجان ، شهر ارمغان خانه سفیدپوش شد

احدیاغموری در مصاحبه با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره نمود و گفت: آسمان استانی ابری خواهد بود و از بعدازظهر بر پوشش ابرها افزوده می گردد.

14 اردیبهشت 1398

تغییر استراتژی بازاریابی اپل برای افزایش فروش آیفون ها

طبق اعلام رسمی اپل، آیفون XR در حال حاضر پرفروش ترین آیفون محسوب می گردد اما این موضوع به معنای عالی بودن وضعیت فروش آیفون ها نیست. در ماه های گذشته، گزارش های زیادی در رابطه با فروش پایین تر از حد انتظار آیفون ها منتشر شده است. و حالا، به گزارش خبرگزاری...

12 اردیبهشت 1398
تعداد: (111)