اپل کارت اعتباری جدید خود را معرفی کرد ، از اپلیکیشن اختصاصی تا امنیت خیره کننده

شرکت اپل از کارت های جدید اعتباری خود رونمایی کرد که به دو شکل مجازی و فیزیکی در دسترس است. این کارت های اعتباری می تواند تمامی اطلاعات کاربران را یکجا نگهداری کند.

اپل کارت اعتباری جدید خود را معرفی کرد ، از اپلیکیشن اختصاصی تا امنیت خیره کننده

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد دیگر کافی نیست که آیفون شما فقط اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره کند. اپل می خواهد اطلاعات شما را روی کارت فیزیکی ذخیره داشته باشد.

اپل میخواهد برنامه کیف پول اپل را به عنوان یک کارت تیتانیوم طراحی شده مینیمالیستی معرفی کند. این کارت مجازی در ایالات متحده تابستان سال جاری عرضه خواهد شد.

این غول تکنولوژی اعلام نموده است که به دنبال حذف بسیاری از چیزهایی که مردم در خصوص کارت های اعتباری دوست ندارند، و البته با حذف هزینه های اضافی سالانه و بین المللی و نرخ بهره و ... کارتی جدید معرفی نموده است.

از مهم ترین ویژگی های این کارت اعتباری می توان به مواردی مثل این ها اشاره نمود:

-اعلام موعد سررسید اقساط و وام ها

-اپلیکیشن اختصاصی

-سیستم امنیتی قدرتمند و قابلیت ایجاد رمز عبور جدید با هر بار استفاده

مدیر شرکت اپل، تیم کوک در سخنرانی اخیر خود در حالی که به معرفی کارت اپل می پرداخت گفت: در حالی که همه ما به کارت اعتباری احتیاج داریم، چیزهایی در خصوص تجربه استفاده از کارت اعتباری وجود دارد که می تواند بسیار بهتر گردد.

بر اساس این طرح جدید، اپل به مشتریان اپل کارت، پاداش نقدی ارائه می دهد که تغییری بزرگ نسبت به پاداش ماهانه اکثر کارت های دیگر است. مشتریان می توانند 3 درصد از پول را برای خرید مستقیم با اپل، 2 درصد به وسیله کارت مجازی و 1 درصد استفاده از کارت فیزیکی دریافت نمایند. افزون بر این برنامه های اپل این سرویس ها را با هدف توسعه خدماتی که به کاربران ارائه می دهد، دنبال می نماید. این شرکت در حال حاضر یک سرویس موسیقی ، ذخیره سازی ابری و بازی ها و برنامه های جانبی را نیز ارائه می دهد.

اپل با گلدمن ساکس و مسترکارت همکاری کرد تا کارت جدیدی را که در سراسر دنیا پذیرفته شده است منتشر کند. مشارکت جدید اجازه می دهد که گلدمن همچنان به رشد مشتریان خود در جریان اصلی ادامه دهد.

منبع: انتخاب

به "اپل کارت اعتباری جدید خود را معرفی کرد ، از اپلیکیشن اختصاصی تا امنیت خیره کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل کارت اعتباری جدید خود را معرفی کرد ، از اپلیکیشن اختصاصی تا امنیت خیره کننده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید