محاسبه افت قیمت پژو 206 فقط با چند کلیک

میزان افت قیمت پژو 206 اولین موضوعی است که پس از تصادف و یا در زمان خرید این خودرو به ذهن افراد خطور می نماید. با وقوع هر تصادف رانندگی که به رنگ خوردگی و یا تعویض قطعات مختلف بدنه پژو 206 منجر گردد، قیمت این خودرو افت قابل ملاحظه ای می یابد.

محاسبه افت قیمت پژو 206 فقط با چند کلیک

به گزارش خبرنگاران بنابراعلام همراه مکانیک، در این متن به دنبال آنالیز افت قیمت پژو 206 پس از تصادف و یا در زمان خرید این خودرو را آنالیز می کنیم. به عنوان مثال، تنها با 2 نقطه رنگ خوردگی، قیمت پژو 206 بیش از 2 میلیون تومان کاهش خواهد یافت و با افزایش تعداد نقاط رنگ خوردگی به 20 میلیون تومان نیز افزایش می گردد. افت قیمت، در خودروهای صفر کیلومتر به مراتب بیشتر است، به طوری که طبق گفته کارشناسان مجموعه همراه مکانیک، میزان افت قیمت پژو 206 در سال اول 5 تا 7 درصد می باشد.

از آنجا که ارقام ذکر شده برای یک خانواده با درآمد متوسط مبلغ کمی نیست، و آگاهی از افت قیمت پژو 206 برای صاحبان این خودرو بسیار جذاب است، پیشنهاد می کنیم روش چند کلیکی همراه مکانیک را امتحان کنید.

افت قیمت پژو 206 در مدل های مختلف

پژو 206 یکی از خودروهای پرطرفدار و پرفروش موجود در بازار ایران است که به دلیل کیفیت قابل قبول و کلاس قیمتی مناسب، محبوبیت بسیاری را در بین جوانان و خانواده های کم جمعیت با سطح درآمد متوسط بدست آورده است. پژو 206 به دلیل دارا بودن شاسی قوی و طراحی منحصر بفرد، در تصادفات شدید از امنیت بالایی برخوردار است، بطوری که در تست تصادف از جلو توسط مؤسسه NCAP (البته با داشتن دو ایربگ جلو) این خودرو توانسته چهار ستاره از پنج ستاره را از آن خود کند. اما در نقطه مقابل، بدنه پژو 206 بسیار ضعیف بوده به طوری که با کوچک ترین تصادف، آسیب جدی به بدنه این خودرو وارد شده و هزینه بسیاری را برای تعمیر بر دوش راننده می گذارد. به این ترتیب است که قیمت پژو 206 با هر تصادف جز، کاهش ملموسی می یابد.

آمار نشان می دهد که 48 درصد خودروهای پژو 206 فراوری سال های 90 تا 95 از نظر بدنه دارای ایرادات متعدد هستند. این آمار برای خودروهای ما قبل سال 90 بیشتر هم می گردد. طبق آمار منتشر شده توسط شرکت همراه مکانیک، همانطور که در شکل نشان داده شده است بیشترین میزان آسیب و یا رنگ خوردگی در پژو 206 در گلگیرها با 35 درصد و درها با 30 درصد است.

با احتساب آمار فوق، تنها با یک نقطه رنگ خوردگی در درب ها، قیمت پژو 206 تیپ 5 نزدیک به 2 میلیون تومان کاهش می یابد. در صورت تعویضی بودن هر کدام از قطعات، کاهش قیمت پژو 206 به مراتب بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال، تعویض تنها یک گلگیر باعث کاهش 3 میلیون تومانی در قیمت پژو 206 تیپ 5 می گردد که مبلغ قابل توجهی است.

میزان افت قیمت پژو 206 شما چقدر است؟

با توجه به آمارهای فوق، این سوال برای شما مطرح می گردد که میزان افت قیمت پژو 206 شما چقدر است؟

یکی از بهترین سایت هایی که به شما امکان محاسبه قیمت پژو 206 را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک می دهد همراه مکانیک است. نرم افزار آنلاین معین قیمت خودرو همراه مکانیک این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با انتخاب مدل پژو 206 خود، سال ساخت، میزان کارکرد بر حسب کیلومتر و نیز قطعات تعویضی و یا رنگ خوردگی، قیمت پژو 206 خود را به سرعت و سهولت محاسبه کنید.

برای اینکار کافیست مراحل زیر را طی کنید تا تنها با چند کلیلک قیمت پژو 206 خود را معین کنید.

به سایت همراه مکانیک به نشانی https://www.hamrah-mechanic.com/carprice/ مراجعه کنید.

سازنده، مدل، سال ساخت و تنوع مدل پژو 206 خود را معین کنید.

رنگ، کیلومتر کارکرد، مانده از بیمه و تخفیف آن را وارد کنید.

تعداد نقاط رنگ و تعویض شده پژو 206 خود را انتخاب کنید.

قیمت پژو 206 شما و حد بالا و پایین قیمت معامله پژو 206 در بازار معین می گردد.

این هم هدیه همراه مکانیک به شما برای معین لحظه ای قیمت پژو 206.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محاسبه افت قیمت پژو 206 فقط با چند کلیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاسبه افت قیمت پژو 206 فقط با چند کلیک"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید