دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان: بزرگترین هدفم لژیونر شدن است، به سبک بازی بیراوند و نیازمند علاقه دارم

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، نویر یک دروازبان فوق العاده است او را خیلی دوست دارم. بسیاری از دوستان و مربیان سبک بازی من را به نویر شبیه می دانند چون که من هم مانند نویر در دروازه کار با پایم بسیار زیاد است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان: بزرگترین هدفم لژیونر شدن است، به سبک بازی بیراوند و نیازمند علاقه دارم

سنگربان 21 ساله تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: بزرگترین هدفم این است که بتوانم تا دوسال آینده در تیم بارسلونا اسپانیا به عنوان لژیونر حضور داشته باشم.

زهرا خواجوی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد شرایط فوتبالی که دارد و برنامه های آینده اش گفت: اولین هدفی که سال جاری برای خودم مشخص نموده ام، قهرمان شدن با تیم وچان کردستان است و مهم ترین و بزرگترین هدفم هم این است که بتوانم با کوشش، تمرین و با لطف خداوند بتوانم تا دوسال آینده در تیم بارسلونا اسپانیا به عنوان گلر بازی کنم.

وی در مورد ثبت آمار 900 دقیقه بسته نگاه داشتن دروازه اش گفت: بدون شک اینکه توانستم در بازی فوتبال که یک ورزش گروهی محسوب می گردد، رکورد بزنم و یک افتخار انفرادی کسب کنم چیزی به جز لطف خداوند نبوده است. تمامی نفرات تیم و کادرفنی و بازیکنان خیلی در کسب این آمار همراهی کردند جا دارد که همینجا از تمامی آن ها برای همراهی و کوشش هایشان نهایت تشکر را داشته باشم.

سنگربان 21 ساله تیم ملی فوتبال بانوان ایران در ادامه سخنان خود در مورد شرایط تیم وچان کردستان گفت: در ابتدا ما با تیم آذرخش کردستان اسپانسر ما بود و به وسیله آن ها توانستیم وارد لیگ برتر فوتبال ایران شویم. بعد از آن برخی از بازیکنان، کادر فنی یک سری امکانات احتیاج داشتند مدیرعامل قبلی نتوانست آن را برای ما فراهم کند به همین دلیل تصمیم به قطع همکاری با این اسپانسر را گرفتند، اینگونه شد که ما در هفته ششم لیگ برتر فوتبال با اسم وچان کردستان به کار خودمان ادامه دادیم. مربی تیم ما مربی تیم فوتبال زیر نوزده سال است خوشبختانه تیم وچان از کادرفنی خوب و از بازیکنان باتجربه بسیار زیادی برخوردار است.

خواجوی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال بزرگسال بانوان ایران شرح داد: حدود یک ماه پیش با تیم ملی فوتبال زیر 23 سال مسابقه دادیم وارد کافا تاجیکستان شدیم و توانستیم مقام دوم این مسابقات را کسب کنیم. خداراشکر شرایط تیم ملی فوتبال بانوان بسیار خوب است و خوشبختانه فرایند رو به رشدی دارد و در آینده همگی شاهد پیشرفت ها و رکورد زنی های این تیم خواهند بود.

وی در مورد اینکه درون دروازه به دلیل تسلط بازی با توپ، به عنوان نویر فوتبال بانوان معروف می باشد، گفت: نویر یک دروازبان فوق العاده است او را خیلی دوست دارم. بسیاری از دوستان و مربیان سبک بازی من را به نویر شبیه می دانند چون که من هم مانند نویر در دروازه کار با پایم بسیار زیاد است.

نویر فوتبال بانوان ایران در مورد اینکه در بین گلرهای ایرانی به سبک بازی چه کسی علاقه مند است، گفت: با وجود اینکه استقلالی هستم ولی به سبک بازی علیرضا بیراوند و پیغام احتیاجمند خیلی علاقه دارم.

منبع: عصر ایران

به "دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان: بزرگترین هدفم لژیونر شدن است، به سبک بازی بیراوند و نیازمند علاقه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان: بزرگترین هدفم لژیونر شدن است، به سبک بازی بیراوند و نیازمند علاقه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید