حمله مشکوک به خانه رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، پلیس روسیه از حمله به رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات این کشور در خانه اش در مسکو از سوی یک مرد نقابدار خبر داد.

حمله مشکوک به خانه رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، پلیس روسیه گفت: مردی نقابدار به زور وارد خانه اِلا پامفیلووا رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات این کشور در حومه شهر مسکو شده و با شوکر به او حمله کرده است.

وزارت کشور روسیه نیز در بیانیه ای گفت: این فرد مهاجم سحرگاه امروز جمعه وارد خانه الا پامفیلووا در حومه مسکو شده و قبل از آنکه فرار کند او را با شوکر مضروب ساخته است.

مقام های روسیه انگیزه این فرد مهاجم را از این حمله اعلام نکرده اند و هیچ مورد سرقتی نیز در این حادثه اتفاق نیفتاده است.

کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه که تحت رهبری پامفیلووا قرار گرفته است اعلام کرده حال او بعد از وقوع این حمله مساعد بوده و قادر است در نشستی که برای شرکت در آن طی عصر امروز برنامه ریزی کرده بود حضور پیدا کند.

پامفیلووا یکی از چهره های مورد اعتراض مخالفان روسی طی تظاهراتشان در تابستان امسال بوده است. کمیسیون تحت امر وی پیشتر اقدام به تایید تصمیم چندین مقام رده پایین تر برای ممنوع ساختن کاندیداتوری نزدیک به 12 نامزد مستقل در انتخابات مربوط به شهر مسکو کرد.

این حمله دو روز پیش از برگزاری انتخابات منطقه ای در روسیه صورت می گیرد. تصمیمات مقامهای روسیه از جمله پامفیلووا نسبت به انتخابات شهر مسکو و تصمیم آنها در ممنوع کردن کاندیداتوری چندین تن از نامزدهای مخالفان باعث به راه افتادن تظاهرات در هفته های اخیر در این شهر شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حمله مشکوک به خانه رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مشکوک به خانه رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید