حضور 111 شرکت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، 111 شرکت فعال در حوزه فناوری نانو در 12 بخش صنعتی مختلف در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. بیشترین سهم شرکت های این دوره به حوزه فراوری نانومواد تعلق دارد به طوری که 25 شرکت از میان 111 شرکت در نمایشگاه امسال در بخش فراوری نانومواد فعالیت دارند.

حضور 111 شرکت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

تولیدنمایندگان تجهیزات ساخت با 22 شرکت در رتبه دوم قرار دارند و با فاصله زیاد در رتبه سوم، شرکت های تولیدنماینده دستگاه های بررسی و مشخصه یابی قرار دارند که با ده شرکت در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. 9 شرکت از حوزه نساجی، 7 شرکت از خدمات تجاری سازی، 7 شرکت از کشاورزی و بسته بندی، 7 شرکت از سلامت و بهداشت و 7 شرکت از صنعت خودرو در این نمایشگاه شرکت دارند.

17 شرکت نیز ار حوزه های آب و محیط زیست، رنگ و پوشش، ساختمان و مواد پیشرفته در این دوره حضور دارند.

علاوه بر این، 25 آزمایشگاه نیز خدمات و توانمندی های خود در حوزه فناوری نانو را در نمایشگاه دوازدهم ارائه می نمایند که در این میان 17 آزمایشگاه در پاویون شبکه آزمایشگاهی حضور دارند. 7 نماینده نیز از دانشگاه ها و مراکز رشد در دوازهمین جشنواره فناوری نانو حضور داشته که در کنار سه نهاد ترویجی به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود می پردازند.

در مجموع تا کنون 186 غرفه برای شرکت ها، آزمایشگاه ها، نهادهای ترویجی، مراکز رشد و ستاد برگزاری این دوره تدارک دیده شده است.

18 الی 21 مهرماه، سالن خلیج فارس و سال ملل نمایشگاه بین المللی تهران میزبان دوازدهمین جشنواره فناوری نانو است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور 111 شرکت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 111 شرکت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید