آخرین موضع باشگاه استقلال در خصوص استراماچونی

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، باشگاه استقلال می گوید که استراماچونی کماکان سرمربی این تیم است.

آخرین موضع باشگاه استقلال در خصوص استراماچونی

به گزارش خبرنگاران، حامد حاجیلو مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، با حضور در نشست خبری پس از دیدار استقلال و پیکان گفت: به دلیل شرایطی که همه از آن اطلاع دارید و شرایط خاص باشگاه، در نشست خبری بعد از مسابقه فردی تمایل برای صحبت نداشت و به همین دلیل از شما اهالی رسانه عذر خواهی می کنم.

وی اضافه کرد: باشگاه استقلال و تمامی ارکان آن هنوز استراماچونی را سرمربی تیم می دانند. از 24 ساعت گذشته که این رخ داد و ایشان اعلام جدایی کردند، تمامی ارکان باشگاه به دنبال حل مشکل بودند. اعضای هیات مدیره و مدیرعامل با وکلای ایشان در ارتباط هستند و آقای سلطانی فر و وزارات امور خارجه نیز در تلاش هستند. ما همچنان ایشان را سرمربی می دانیم و امیدوار و خوش بین هستیم که خواسته هواداران که ماندن ایشان با توجه به نتایج خوبشان است، اتفاق بیفتد.

او اضافه کرد: مکاتبات با وکلای ایشان درباره مباحث مالی همیشه در جریان بوده است. در اطلاعیه ای که امروز صادر کردیم، اشاره شد که بر اساس گفته های مدیریت، باشگاه تا به امروز تعهدات خود را به خوبی انجام داده است.

حاجیلو ادامه داد: آقای زرینچه روی نیمکت حضور داشتند و آقای مصطفوی نیز روی سکو حضور داشتند و مسائل فنی نیز به این عزیزان باز می گشت.

مدیر روابط عمومی استقلال در پایان گفت: ما نیز خبر خبرگزاری اسکای و صحبت های ایشان را دیدیم. در ابتدا گفتم که ما به حضور ایشان خوش بین هستیم و این را می دانم که تمامی ارکان باشگاه و مسئولین محترم ورزش تلاش می کنند تا خواسته هواداران را بر آورده کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین موضع باشگاه استقلال در خصوص استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین موضع باشگاه استقلال در خصوص استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید