اخبار سیاسی

اعتقادی به رها کردن وظایف درمانی سازمان تامین اجتماعی ندارم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ضروری است تمام امور وزارتخانه در اتاق های شیشه ای انجام شوند و شفافیت، خط مشی اصلی مدیران وزارتخانه باشد، گفت: در این راستا از مدیران پیشگام در شفافیت تجلیل می گردد و به سایر مدیران نیز دستورالعمل های شفافیت،...

23 اردیبهشت 1398

ترامپ سرپرست وزارت دفاع آمریکا را معرفی کرد

رییس جمهوری آمریکا در توییتی از انتصاب پاتریک شاناهان به عنوان سرپرست وزارت دفاع کشورش خبر داد.

21 اردیبهشت 1398

کنایه پزشکیان به تعرفه برق در قم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص درخواست مردم زواره درباره کاهش تعرفه برق با توجه به گرمای هوا در این شهر، با کنایه به تعرفه برق در استان قم گفت: تمام پیامبران آمدند که عدالت را پیاده نمایند و روحانیت معظم ما در استان قم نباید از چیزی استفاده کند که...

7 اردیبهشت 1398

سرپرست فرمانداری قزوین امروز معرفی می گردد

علیرضا آشناگر، معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری قزوین در مصاحبه با خبرنگاران اظهارداشت: با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاههای دولتی در استان قزوین 8 نفر از مدیران دولتی مشمول این قانون می شوند.

21 فروردین 1398

رئیس سازمان میراث فرهنگی به بلغارستان سفر کرد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور شرکت در کنگره بین المللی تمدن های دنیا و مسیرهای تاریخی به کشور بلغارستان سفر کرد.

14 فروردین 1398

بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت بیماران خاص در تربت جام

همزمان با 83 دانشگاه علوم پزشکی کشور مرکز خدمات جامع سلامت بیماران خاص در تربت جام مورد بهره برداری نهاده شد.

13 فروردین 1398

نشست خبری پلوسی پس از پیروزی دمکرات ها و هشدار به ترامپ

ایسنا نوشت: رهبر حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در پی پیروزی اخیر این حزب در انتخابات کنفرانسی مطبوعاتی برگزار کرد و در آن به مسائل مختلفی نظیر توفیقات دموکرات ها در انتخابات و سیاست های پیش رو پرداخت.

5 فروردین 1398

نشست وزرای امور خارجه ایران، ترکیه و آذربایجان

نشست وزرای امور خارجه ایران، ترکیه و آذربایجان شروع شد.

20 اسفند 1397

ماتیس در صدد برطرف نگرانی اروپایی ها درباره پیمان 1987

وزیر دفاع آمریکا امروز (یک شنبه) خاطرنشان کرد که واشنگتن در حال رایزنی با متحدان اروپایی خود درباره پیمان منع تسلیحات اتمی میان برد است زیرا کشورهای اروپایی نگران تصمیم واشنگتن در خروج از این پیمان هستند.

18 اسفند 1397

رئیس سابق ام آی6: ترامپ غیرقابل پیش بینی است و به پرستار بچه احتیاج دارد

رئیس سابق سرویس اطلاعات مخفی انگلیس معتقد است دونالد ترامپ یک رهبر آمریکایی غیر قابل پیش بینی است که به پرستار بچه احتیاج دارد.

22 بهمن 1397

ظریف: قابلیت اعتماد شرط لازم برای مصاحبه با آمریکا است

به گزارش خبرنگاران، رابین رایت نویسنده همکار در نشریه آمریکایی نیویورکر روز دوشنبه در گزارشی جدید از محتوای گفتگوی خود با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در زمان اقامتش در نیویورک می نویسد.

13 بهمن 1397

از درگیری طرفداران دو تیم تا فروش ساندویچ های 20 هزار تومانی

به گزارش خبرنگاران، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران از ساعت 18:30 امروز پنجشنبه و از هفته هشتم لیگ هجدهم در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

6 بهمن 1397

ظرفیت روستاییان در توسعه اقتصادی استان به کار گرفته گردد

ب ه گزارش خبرنگاران، ماشاء الله نعمتی شامگاه شنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی سلسله با اشاره به اینکه مخاطب اصلی ما شخصی مسئولیت پذیر است و می طلبد بخشداران هر گونه اتفاق و رخدادی چه از لحاظ امنیتی، سیاسی، بحران ها و... را در کوتاه ترین زمان ممکن...

25 دی 1397

ترامپ یکی دیگر از مشاوران ارشد خود را برکنار می نماید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از دویچه وله، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی اطلاع داد که دان مک گان مشاور ارشد کاخ سفید، در پاییز سمت خود را ترک می نماید.

20 آبان 1397

برگزاری کارگروه ویژه افزایش قدرت خرید کارگران

اسماعیل ظریفی آزاد در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: به دنبال برگزاری نشست قبلی شورای عالی کار با درخواست نمایندگان کارگری برای بازنگری دستمزد 97 نشست کارگروه دستمزد شورای عالی کار با دستور کار آنالیز راهکارهای افزایش قدرت خرید جامعه کارگری، یکشنبه هفته...

15 مهر 1397

نشست مجلس مجددا علنی گردید

به گزارش خبرنگاران، از دقایقی پیش درب های صحن مجلس مجددا به روی خبرنگاران باز گردید و استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جریان افتاد.

29 مرداد 1397

بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط به دولت ارائه می شود

صادق نجفی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه به‌زودی بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط را به دولت ارائه می‌دهیم، اظهار داشت: روز یکشنبه هفته آینده بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط با حضور رئیس‌جمهور و معاون وی به دولت...

24 مرداد 1397