گن شوجی: نمی توانیم از شر بازی در استادیوم آزادی خلاص شویم، نمونه چنین دیداری در تاریخ کاشیما آنتلرز دیده نمی گردد

مدافع 25 ساله تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی را بسیار سخت توصیف کرد.

گن شوجی: نمی توانیم از شر بازی در استادیوم آزادی خلاص شویم، نمونه چنین دیداری در تاریخ کاشیما آنتلرز دیده نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، گن شوجی با اشاره به پیروزی 2 بر صفر تیم کاشیما آنتلرز در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: نیمه اول این بازی سخت بود اما در نیمه دوم خوب بودیم و پیروز شدیم. با این حال نمی توانیم از شر بازی برگشت در استادیوم آزادی تهران با حضور 100 هزار تماشاگر خلاص شویم. شما اگر نگاهی به تاریخ بازی های خارج از خانه کاشیما آنتلرز بیندازید نمونه چنین بازی را نمی بینید.

بازیکن کاشیما آنتلرز ژاپن اضافه کرد: کاشیما سنتی دارد که به ما ارث رسیده و قادر به کسب نتایج بزرگ و شکست حریفان هستیم. لیگ قهرمانان آسیا تنها جامی است که آن را به دست نیاوردیم. فکر می کنم این یک فرصت است تا این جام را نیز فتح کنیم و نام خود را در تاریخ باشگاه کاشیما آنتلرز ثبت کنیم. می خواهم پیروز بازی برگشت با پرسپولیس و فاتح لیگ قهرمانان آسیا باشم.

بازی رفت تیم های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس شنبه گذشته با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان ژاپنی خاتمه یافت. ساعت 18:30 شنبه آینده بازی برگشت این 2 تیم در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد. ورود و خروج گروهی طرفداران کاشیما آنتلرز به استادیوم آزادی با بلیت های 20 دلاری

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گن شوجی: نمی توانیم از شر بازی در استادیوم آزادی خلاص شویم، نمونه چنین دیداری در تاریخ کاشیما آنتلرز دیده نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گن شوجی: نمی توانیم از شر بازی در استادیوم آزادی خلاص شویم، نمونه چنین دیداری در تاریخ کاشیما آنتلرز دیده نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید