نشست خبری پلوسی پس از پیروزی دمکرات ها و هشدار به ترامپ

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، ایسنا نوشت: رهبر حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در پی پیروزی اخیر این حزب در انتخابات کنفرانسی مطبوعاتی برگزار کرد و در آن به مسائل مختلفی نظیر توفیقات دموکرات ها در انتخابات و سیاست های پیش رو پرداخت.

نشست خبری پلوسی پس از پیروزی دمکرات ها و هشدار به ترامپ

نانسی پلوسی، از رهبران دموکرات ها و رئیس احتمالی مجلس نمایندگان در این کنفرانس خبری اظهار کرد: حزب دموکرات با پیروزی در انتخابات مجلس نمایندگان همچون وزنه ای در مقابل سیاست های دونالد ترامپ عمل خواهد نمود.

او گفت، حزبش پیگیر نظارت بر دولت خواهد بود اما دنبال دعوا نمی گردد.

نانسی پلوسی به رئوس سیاست های مورد نظر حزب دموکرات و اولویت های این حزب همچون بهداشت ملی و نفوذ سرمایه های کلان در سیاست اشاره نمود.

وی گفت، اطمینان دارد که به ریاست مجلس نمایندگان انتخاب خواهد شد. دوره بعدی مجلس نمایندگان حدود دو ماه دیگر شروع به کار می نماید.

پلوسی اضافه کرد: بزرگترین پیروز انتخابات روز گذشته ایجاد وضعیت بهداشتی بهتر برای مردم آمریکا بود. ما پیروز شدیم، زیرا از همان ابتدای کار روی موضوع بهداشت تمرکز داشتیم.

پلوسی تاکید نمود که تمایل دارد بر مبنای نظام دو حزبی با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا همکاری داشته باشد.

رهبر حزب دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به اولین دوره ریاستش در مجلس نمایندگان در سال 2006، اعلام نمود: من همکاری بسیار مفیدی با بوش داشتم که این همکاری به زمانی برمی گردد که ما اکثریت را در اختیار داشتیم و او رئیس جمهوری بود.

پلوسی ادامه داد: ما کار خود را بر مبنای نظام دو حزبی ادامه خواهیم داد. براین باوریم که رسالتی برای کوشش به منظور یافتن زمینه های مشترک داریم.

این نماینده دموکرات به موضوع تحقیقات درباره وضعیت مالی ترامپ و مقام های ارشد دولت وی اشاره اما از بیان دقیق مواضع خود در این زمینه خودداری کرد.

وی اعلام نمود: مجلس نمایندگان مسؤولیتی بر مبنای قانون اساسی در راستای نظارت بر امور دارد.

به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی بی اس، پلوسی گفت: موضوع درباره این نیست که چه کارهایی انجام داده اید، بلکه در این باره است که چه کارهایی می توانید انجام دهید. با این شرح من فکر می کنم که بهترین گزینه برای ایجاد یکپارچگی و رایزنی محسوب می گردد.

این اظهارات این نماینده مجلس نمایندگان آمریکا در حالی مطرح می گردد که از او به عنوان اصلی ترین گزینه برای تصدی ریاست این مجلس یاد می گردد.

وی توضیح داد: شفافیت و مسؤولیت پذیری و تعهد به نظام دو حزبی موضوعات بسیار مهمی هستند که ما باید به آنها توجه داشته باشیم.

52311

منبع: خبرآنلاین

به "نشست خبری پلوسی پس از پیروزی دمکرات ها و هشدار به ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست خبری پلوسی پس از پیروزی دمکرات ها و هشدار به ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید