قلعه نویی: سپاهان ایده آل نشده ایم، بعضی وقت ها دعا می کنم باد نیاید تا علیه ما پنالتی بگیرند

سرمربی سپاهان اصفهان می گوید تیمش با اقتدار از سد فولاد گذشته است.

قلعه نویی: سپاهان ایده آل نشده ایم، بعضی وقت ها دعا می کنم باد نیاید تا علیه ما پنالتی بگیرند

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان گفت: خوشحالم که سه گل زدیم اما گلی که خوردیم بچه گانه بود. خدا را شاکریم که در بازی خانگی سه امتیاز را با اقتدار کسب کردیم. باید به این روند ادامه دهیم. هنوز مشکل نگرش را داریم و بعد از زدن گل دوم، کلی توپ لو دادیم. نیمه دوم خوب بازی کردیم و بعد از گل سوم، همه چیز را تمام گردیده دانستیم. خوشحالم که تماشاگران خوشحال رفتند و امیداوم از بازی بعدی بیشتر بیایند. توقع داریم هوادارمان بیشتر از این باشد.

او اضافه نمود: فشاری روی تیم بود. تیم ما دو سال بود که فولاد را شکست نداده بود. طرفداران به جز سه گل، چندبار هم به هوای برد بلند شدند و تیم را تشویق کردند. همه بازی هایی که یک طرفش سپاهان است، بازی زیبا می گردد و هر بازی ما چهار گل دارد. تعصب رنگی را هم کنار بگذاریم، می بینیم بازی های ما لذت بخش است.

سرمربی سپاهان گفت: یک خانه دو ماهه خراب می گردد و پنج ساله آن را می سازند. سپاهان در سال های گذشته این طور بوده و در 6 بازی نمی توان نگرش را عوض کرد. اما وضعیت خیلی بهتر گردیده است. ما با وضعیت ایده آل فاصله داریم. بازی امروز جزو بازی های خوب ما بود. در جام حذفی تا دقیقه 17 سه گل زدیم و در دقایق بعدی بی برنامه ترین سپاهان بودیم. ما با سپاهان ایده آل فاصله داریم.

او درمورد عملکرد داور مسابقه نیز مطرح کرد: آقای حیدری جزو داوران خوب است و فکر نمی کنم روی نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. بعضی وقت ها دعا می کنیم که باد نیاید تا کسی زمین بخورد و به ضررمان پنالتی بگیرند. اما داور امروز سوتی نزد که روی نتیجه تاثیرگذار باشد.

سرمربی سپاهان در واکنش به سوالی درباره تعویض هایش گفت: شما حق نداری این سوال را بکنی. من با تیم زندگی می کنم و آن را می شناسم. فلسفه تعویض چیست؟ وقتی تیم در نیمه دوم خوب بازی می نماید چرا باید تعویض کنی؟ شما فلسفه تعویض را نمی دانی. بختیار را در دقیقه 20 تعویض کردیم تا تغییر آهنگ دهیم. کدام عقل سلیم می گوید تیمی که خوب بازی می نماید باید تعویض کند؟

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قلعه نویی: سپاهان ایده آل نشده ایم، بعضی وقت ها دعا می کنم باد نیاید تا علیه ما پنالتی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: سپاهان ایده آل نشده ایم، بعضی وقت ها دعا می کنم باد نیاید تا علیه ما پنالتی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید