فینال تکواندوی گرندپری 2018، صعود سجاد مردانی به دیدار نیمه نهایی

نماینده وزن چهارم تکواندوی ایران با برتری در دیدار یک چهارم نهایی مسابقات فینال گرندپری به دیدار نیمه نهایی صعود کرد. - اخبار ورزشی -

فینال تکواندوی گرندپری 2018، صعود سجاد مردانی به دیدار نیمه نهایی

به گزارش خبرنگاران، مرحله فینال مسابقات گرندپری 2018 از صبح امروز (پنجشنبه – یکم آذرماه) با حضور 16 تکواندوکار برتر دنیا در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در مجموعه ورزشی زاید فجیره شروع و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

در وزن چهارم المپیک(80+ کیلوگرم) سجاد مردانی با برتری 18 بر 13 در دیدار یک چهارم نهایی مقابل ایوان کونراد ترایکوویچ: نفر 7 رنکینگ المپیک از اسلوونی به دیدار نیمه نهایی صعود کرد.

مردانی در دیدار نخست خود نیز با نتیجه 9 بر 3 از سد ودران گولچ از کرواسی عبور نموده بود.

در دیگر دیدارهای امروز نیز، آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده و ابوالفضل یعقوبی با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفته بودند.

تیم ایران با ترکیب آرمین هادی پور و فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم در این رقابت ها حضور یافته است و فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی ملی پوشان کشورمان را راهنمایی خواهند کرد.

لازم به ذکر است، این رقابت ها G8 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 80، 48 و 28، 80 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد. فینال تکواندوی گرندپری 2018| هت تریک حذف نمایندگان ایران با شکست عاشورزاده

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فینال تکواندوی گرندپری 2018، صعود سجاد مردانی به دیدار نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فینال تکواندوی گرندپری 2018، صعود سجاد مردانی به دیدار نیمه نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید