شکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، قهرمان اروپا از نراتزوری برای وسوسه کردن بازیکن این تیم شکایت کرد.

شکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، باشگاه رئال مادرید از باشگاه اینتر به دلیل مذاکراتی که برای وسوسه کردن لوکا مودریچ به منظور بردن او به ایتالیا داشته، شکایت نموده است.

اینتر از یک ماه پیش کوشش هایش را برای جذب کاپیتان تیم ملی کرواسی شروع کرد و حتی گفته شد که با او برای عقد قراردادی 6 ساله به توافق رسیده که به در انتها این مدت 60 میلیون یورو حقوق می گرفت.

به دنبال این ماجرا باشگاه رئال مادرید جهت حفظ ستاره کروات خود تصمیم گرفت که حقوق او را افزایش دهد و به این ترتیب اعلام شد که مودریچ در سانتیاگو برنابئو می ماند با این حال ظاهراً اینتر یک بار دیگر کوشش نموده که مودریچ را از ماندن در مادرید منصرف کند و این بار فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید عصبانی گردیده است، آنقدر که تصمیم گرفته از اینتر به جرم مذاکره با بازیکن این باشگاه بدون اطلاع کهکشانی ها به فیفا شکایت کند.

طبق قوانین فیفا مذاکره مستقیم با بازیکن تنها در صورتی مجاز است که آن بازیکن تنها 6 ماه به انتها قراردادش باقی مانده باشد و در مورد مودریچ این موضوع صدق نمی کند. اینتر تمام کوشش خود را برای خرید مودریچ انجام داد، هر چند که با بسته شدن بازار تابستانی فوتبال ایتالیا در روز گذشته (پنجشنبه) مودریچ دیگر به این تیم ملحق نخواهد شد.

گفته می گردد مودریچ که قراردادش با رئال مادرید غرامت فسخ 750 میلیون یورویی دارد، شخصاً خواستار ملحق شدن به سه هموطنش در اینتر بوده اما رئال مادرید با خروجش مخالفت نموده است. این در حالی بوده که پرس در شرایطی مشابه به انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، به مودریچ هم قول داده در صورتی که خودش بخواهد از رئال مادرید برود و این موضوع را علنی کند، اجازه خروج به او خواهد داد.

منبع: tn.ai

به "شکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید