رویداد بین المللی کلیماتون به میزبانی شهرداری تهران برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دانلود رایگان، رویداد بین المللی کلیماتون با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، اول و دوم آبان ماه 1398 برگزار می گردد.

رویداد بین المللی کلیماتون به میزبانی شهرداری تهران برگزار می گردد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دانلود رایگان، به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، رویداد بین المللی کلیماتون به عنوان یکی از مهمترین رویداد های بین المللی محیط زیست شهری است که هرساله در بیش از صد شهر جهان به صورت همزمان برگزار می گردد و سال جاری شهرداری تهران در روز های چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم آبان ماه در ستاد سمن های شهر تهران میزبان این رویداد جهانی خواهد بود.

گفتنی است موضوع این رویداد بین المللی که با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، سازمان مدیریت پسماند و ستاد سمن های شهر تهران برگزار می گردد، کاهش فراوری پسماند است و بیش از 100 نفر از متخصصین دانشگاهی، سمن های محیط زیستی، دانش آموزان و دانشجویان و کانون های محیط زیستی در آن شرکت دارند.

گفتنی است این برنامه با حضور مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، متخصصین حوزه پسماند و همچنین آیه حمداوی از شهر شیراز که به عنوان خانم پسماند صفر در کشور شناخته می گردد، برگزار می گردد و در انتهای مراسم به شرکت نمایندگان رویداد بین المللی کلیماتون گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد.

قابل ذکر است در روز دوم این برنامه کارگاه ایده پردازی و مشاوره توسط مربیان و متخصصین برگزار می گردد که ایده های برتر در مسابقه ایده پردازی این رویداد بین المللی با دیگر کشور ها به رقابت خواهند پرداخت و در صورت برنده شدن، جایزه 10 هزار یورویی دریافت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد بین المللی کلیماتون به میزبانی شهرداری تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد بین المللی کلیماتون به میزبانی شهرداری تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید