رسانه لهستانی: کوبیاک پنجه های تیز خود را به حریف نشان داد، تیم ایرانی بهتر از پاناسونیک بود

یک رسانه لهستانی در خصوص فینال مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا نوشت: کاپیتان تیم ملی لهستان یک بار دیگر نتوانست خودش را کنترل کند و پنجه های تیز خود را حریف نشان داد.

رسانه لهستانی: کوبیاک پنجه های تیز خود را به حریف نشان داد، تیم ایرانی بهتر از پاناسونیک بود

به گزارش خبرنگاران، تیم شهرداری ورامین در فینال مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا با نتیجه 3 بر 2 تیم پاناسونیک پنترز ژاپن را شکست داد. ورامینی ها پس از اینکه ست های اول و دوم را به حریف ژاپنی واگذار کردند به بازی برگشتند و در نهایت با امتیاز 16 بر 14 در ست پنجم برنده شدند.

امتیاز انتهای بازی با سرویس بدون بازگشت و قدرتمند پوریا فیاضی برای شهرداری ورامین به دست آمد ولی خط و نشان بازیمن ملی پوش ایران برای میهاو موبیاک، دریافت کننده لهستانی پاناسونیک، آغاز یک درگیری بین این 2 بازیکن بود که با دخالت هم تیمی های آنها ختم به شد.

یک رسانه لهستانی در خصوص درگیری کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان با فیاضی نوشت: میهاو کوبیاک در فینال مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا با یکی از بازیکنان شهرداری ورامین به تندی برخورد کرد. کاپیتان تیم ملی لهستان، یک بار دیگر نتوانست خودش را کنترل کند و پنجه های تیز خود را حریف نشان داد. او در فینال مغلوب شهرداری شد و با حریف نیز درگیری پیدا کرد.

کوبیاک البته حق داشت که عصبانی باشد چون تیمش در ست های اول و دوم ، پیروز شده بود و تنها یک ست تا قهرمانی آسیا فاصله داشت ولی این ست هرگز به سود تیم ژاپنی ثبت نشد و آنها در نهایت و در ست پنجم از قهرمان لیگ برتر ایران شکست خوردند. عملکرد تیم ایرانی بهتر پاناسونیک بود.

بازیکنان تیم شهرداری ورامین بعد از آخرین توپ که به قهرمانی آنها منجر شد، آغاز به خوشحالی کردند ولی یکی از بازیکنان ایزان به جای شرکت در جشن قهرمانی به سمت تور رفت و آغاز به فریاد زدن به طرف کاپیتان تیم ملی لهستان کرد. کوبیاک هم تحریک شد و به سمت حریف حرکت کرد. آنها با هم درگیر شدند ولی بازیکنان دیگر از درگیری بیشتر بین این دو والیبالیست عصبانی، جلوگیری کردند.

میهاو کوبیاک در انتها این مسابقات، به عنوان یکی از 2 دریافت کننده برتر تورنمنت انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رسانه لهستانی: کوبیاک پنجه های تیز خود را به حریف نشان داد، تیم ایرانی بهتر از پاناسونیک بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه لهستانی: کوبیاک پنجه های تیز خود را به حریف نشان داد، تیم ایرانی بهتر از پاناسونیک بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید