درخشان: بازی برای السد مرگ و زندگی است، پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند

سرمربی سابق پرسپولیس می گوید دیدار این تیم برابر السد بسیار سخت خواهد بود.

درخشان: بازی برای السد مرگ و زندگی است، پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگاران درباره دیدار حساس پرسپولیس ایران و السد قطر اظهار کرد: بازی سختی برای دو تیم خواهد بود چرا که پرسپولیس به لطف برد یک بر صفر در خانه حریف شانس زیادی برای صعود به فینال دارد اما از طرف دیگر السدی ها که در خانه خودشان شکست خورده اند، در استادیوم آزادی با تمام توان به میدان می روند تا از مرحله نیمه نهایی حذف نشوند. این بازی برای السد مرگ و زندگی است از این رو برای پرسپولیس بسیار سخت خواهد بود.

او در ادامه درباره این که بهتر است پرسپولیس سیستم تدافعی در این بازی داشته باشد یا خیر گفت: اصول اولیه برای بازی با پرسپولیس این است که گلی نخورد چرا که اگر دروازه پرسپولیس باز نگردد این تیم به فینال صعود می نماید اما نمی گردد روی این موضوع تمرکز کنیم که پرسپولیس یک بازی تمام دفاعی را از خود به نمایش بگذارد چرا که دفاع مطلق اصلا نمی تواند یاریی به این تیم بکند. پرسپولیس برای بازی مقابل السد باید یک بازی هوشمندانه و منطقی به نمایش بگذارد و قطعا برانکو ایوانکوویچ هم بهتر از هر کسی به این موضوع اشراف دارد.

درخشان تاکید نمود: در استادیوم آزادی طرفداران زیادی به استادیوم می آیند تا از تیم محبوبشان حمایت نمایند. قطعا حمایت آن ها به روند بازی خوب پرسپولیس یاری خواهد نمود اما نباید فراموش کنیم اگر پرسپولیس بتواند با حمایت طرفدارانش گلی در این بازی بزند قطعا روند بازی به سودش خواهد بود.

او در پاسخ به این سوال که درباره این که برانکو عنوان نموده خیلی ها پرسپولیس را از الان صعود نموده به فینال می دانند گفت: این تفکری اشتباه است چرا که پرسپولیس هنوز به فینال صعود ننموده و فوتبال بازی اتفاقات است. نمی توانیم پیشاپیش درباره فینال صحبت کنیم چرا که باید بازیکنان با تمام وجودشان در بازی مقابل السد به میدان بروند و امیدوار باشیم تیم در خاتمه با کسب نتیجه مطلوب به فینال صعود کند.

درخشان در خاتمه درباره اینکه پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد یا خیر گفت: اگر پرسپولیس به فینال صعود کند با ادامه این روند شانس قهرمانی در آسیا را دارد اما همان طور که گفتم الان همه باید تمرکزشان برای بازی با السد باشد و نباید به فینال فکر کنیم. بازیکنان بهتر از هر کسی می دانند که باید نتیجه بازی رفت را فراموش نموده و با تمام قوا برابر السد به میدان بروند و یک بازی هوشمندانه و منطقی از خود به نمایش بگذارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخشان: بازی برای السد مرگ و زندگی است، پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: بازی برای السد مرگ و زندگی است، پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید