بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط به دولت ارائه می شود

صادق نجفی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه به‌زودی بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط را به دولت ارائه می‌دهیم، اظهار داشت: روز یکشنبه هفته آینده بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط با حضور رئیس‌جمهور و معاون وی به دولت ارائه خواهیم داد.

بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط به دولت ارائه می شود

وی افزود: بسته حمایتی در حوزه تأمین، منابع ارزی، تسهیلات و اختیارات که مجموعاً در قالب بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط است به رئیس‌جمهور ارائه می‌دهیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: 29 قلم کالای اساسی که اخیراً اعلام شد که تنها یک بخش شامل 750 قلم کالا می‌شود که می‌توان به کاغذ، خمیرکاغذ، مواد اولیه مربوط به تولید روغن اشاره کرد که ارز 4200 تومانی دولتی دریافت می‌کنند.

دولت ارز مورد نیاز تولیدکنندگان را بدون محدودیت تأمین می‌کند

نجفی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: هراندازه که تولیدکنندگان کالاهای اساسی برای واردات مواد اولیه نیاز به ارز 4200 تومانی دولتی داشته باشند دولت بدون محدودیت تأمین می‌کند.

وی از تخصیص ارز ثانوی به واحدهای تولیدی توسط دولت خبر داد، خاطرنشان کرد: ارز ثانوی برای صادرات در مقابل واردات و ارزی که از صرافی‌ها می‌گیرند به واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه ممنوعیت واردات 330 قلم کالا به کشور اعلام‌شده است، تصریح کرد: امروز در حل مشکلات اقتصادی نیاز به جهادی داریم که در دوران دفاع مقدس داشتیم و از طرفی سران قوا به بانک‌ها بخشنامه کرده‌اند تا به خاطر بدهی واحدهای تولیدی را تعطیل نکنند.

منبع: mehrnews.com

به "بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط به دولت ارائه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته حمایتی صنایع کوچک و متوسط به دولت ارائه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید