امنیت و آرامش خاطر برای مسافران و گردشگران استان فراهم گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی طالبی امروز در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 98 ضمن تقدیر از همه دستگاه ها، نهادها و سازمان هایی که در اجرای طرح نوروز 98 مشارکت داشته اند، از آمادگی کامل استان برای میزبانی از مسافران نوروزی اطلاع داد.

امنیت و آرامش خاطر برای مسافران و گردشگران استان فراهم گردد

وی بیان نمود: به طور قطع استان یزد با سابقه نظم و امنیتی که از ابتدا تا به امروز داشته، باید در نوروز 98 نیز پیغام نظم و امنیت را به همه کشور منعکس کند.

استاندار یزد اضافه کرد: استان یزد در سایه همدلی، همراهی، صمیمیت و تعامل همه دستگاه ها و نهادهایی که در رابطه با مسافران نوروزی مسئولیت دارند باید امنیت، نظم و آرامش خاطر را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

طالبی اعلام کرد: خوشبختانه اقدامات پلیس و همکاری نهادهای مختلف در سال گذشته موجب شد عملکرد موفقی را در کاهش تصادفات به ویژه در بخش جاده ای داشته باشیم.

استاندار یزد گفت: ما با این ظرفیت ها و توانی که در درون هر کدام از دستگاه های دخیل در این امر وجود دارد، می توانیم عملکردمان را به ویژه در ایام نوروز بهبود بخشیم.

وی عنوان نمود: این ایام به طور قطع نمود عینی توانمندی و ظرفیت بالای استان یزد خواهد بود.

طالبی ادامه داد: هرچه بتوانیم تلفات را در این ایام کاهش دهیم با توجه به اینکه آمار تصادفات در فروردین ماه بالاتر از سایر ماه هاست این مهم تأثیر خودش را بر آمار کل سال ما خواهد داشت.

طالبی اضافه کرد: با تعاملی که در استان در موضوعات مختلف داریم و نمود آن را در ستاد خدمات سفر نوروزی می توانیم مشاهده کنیم، شرایطی فراهم می گردد تا خاستگاه و صندلی استان یزد را به عنوان استانی که برای گردشگران خارجی و داخلی بسیار مهم است به مردم و مسافران نوروزی بهتر از گذشته معرفی می کنیم.

استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: با شرایطی که برای مسافران نوروزی فراهم شده، آنها با رعایت نکات ایمنی وارد استان یزد شوند، با امنیت و آرامش خاطر از آثار تاریخی و طبیعی این استان بازدید نمایند و با خاطری خوش یزد را ترک نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امنیت و آرامش خاطر برای مسافران و گردشگران استان فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت و آرامش خاطر برای مسافران و گردشگران استان فراهم گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید