از درگیری طرفداران دو تیم تا فروش ساندویچ های 20 هزار تومانی

به گزارش خبرنگاران، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران از ساعت 18:30 امروز پنجشنبه و از هفته هشتم لیگ هجدهم در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

از درگیری طرفداران دو تیم تا فروش ساندویچ های 20 هزار تومانی

* در فاصله چهار ساعت تا آغاز این بازی، هواداران دو تیم بیرون از ورزشگاه به خاطر کری خوانی علیه یکدیگر با هم درگیر شدند که این مساله باعث شکسته شدن چند شیشه خودرو شد.

* ورودی هواداران دو تیم از یکدیگر جدا گردیده بود تا با هم درگیر نشوند.

* در یک اقدام جالب از سوی هواداران دو تیم یاد و خاطره مرحوم منصور پورحیدری، ناصر حجازی، هادی نوروزی، مهرداد اولادی، رضا احدی و غلامحسین مظلومی با قرائت صلوات و فاتحه در داخل ورزشگاه گرامی داشته شد.

* هواداران سرخابی به نحوه بلیت فروشی طبقه دوم معترض بودند.

* فروش ساندویچ های ورزشگاه با قیمت 20 هزار تومان بحث برانگیز بود و اعتراض هواداران دو تیم را در پی داشت.

* بازرسی بدنی دقیقی از سوی نیروی انتظامی از تماشاگران صورت می گیرد تا از آوردن اشیا و مواد محترقه به داخل ورزشگاه خودداری گردد.

* مسئولان ورزشگاه بارها از هواداران خواستند هنگام آغاز بازی از پرتاب اشیا و مواد محترقه به داخل زمین جدا خودداری نمایند.

* به مناسبت روز آتش نشان قرار است قبل از آغاز بازی یاد و خاطره آتش نشانانی که در ساختمان پلاسکو از جهان رفتند، گرامی داشته گردد.

* با اینکه روز گذشته وزیر ارتباطات اعلام نموده بود پهنای باند اینترنت ورزشگاه آزادی را گسترش خواهد داد اما اینترنت ورزشگاه آنقدر ضعیف است که خبرنگاران نسبت به این قضیه معترض شدند.

* تعدادی از هواداران استقلال به نزدیکی هتل محل اقامت آبی پوشان رفته و با شعارهای خود از شفر می خواستند مقابل پرسپولیس بازی را با پیروزی به خاتمه برسانند.

*در حالی که نزدیک به چهار ساعت به آغاز بازی باقی مانده حدود 20 هزار نفر داخل ورزشگاه و روی سکوها مستقر هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "از درگیری طرفداران دو تیم تا فروش ساندویچ های 20 هزار تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از درگیری طرفداران دو تیم تا فروش ساندویچ های 20 هزار تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید